Galeria

Pokazujemy galerię naszej fabryki czystości oraz zrealizowane projekty.
Każdego dnia czyścimy wiele rzeczy i mamy coraz więcej zadowolonych klientów.

Czyszczenie w firmach
transportowych w Szczecinie

Floty w firmach transportowych wymagają regularnego czyszczenia ze względu na częste zmiany kierowców za kierownicą. Ponadto wyczyszczenie samochodów służbowych pracowników biurowych oraz zarządu sprawia, że firma budzi zaufanie i zwiększa się ich prestiż.
W myśl przysłowia: “jak Cię widzą, tak Cię piszą”.

Poza firmami transportowymi czyścimy:

  • Floty wypożyczalni samochodowej
  • Floty komunikacji publicznej
  • Jachty oraz żaglówki
  • Tabor kolejowy
Restauracje w Szczecinie i okolicach odwiedza tysiące klientów każdego dnia. Przedsiębiorcy musza być przygotowani na idealne warunki do ich obsługi.
Warto pomyśleć o regularnym czyszczeniu myjnią parową.

Czystość w lokalu sprawi, że Twój klient poczuje się lepszy i bardziej doceniany, a następnie wróci ponownie, oferujemy pełne wsparcie czyszczenia lokalu. Para również bardzo dobrze dezynfekuje i usuwa wszystkie bakterie.

Poza restauracjami nasza mobilna myjnia parowa obsługuje hotele oraz motele. Wszelkiego rodzaju punkty obsługi klientów, miejsc gdzie zazywczaj przebywa duża ilość osób. Ponadto pierzemy krzesła oraz kanapy, więc nie musisz się martwić, gdy coś się ubrudzi. Zrobimy to za Ciebie!

Czystość idzie z nami pełną parą

Profesjonalnie

Do każdego klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Zależy nam na idealnej obsłudze klienta i radości po wykonanej przez nas usługi.

Skutecznie

Jesteśmy skuteczni w swoich działaniach, ponieważ używamy wysokiej klasy sprzętu, ponadto czyszczenie parą dociera i usuwa brud nawet w najtrudniejszych miejscach.

Pod wskazany adres

Dojeżdżamy wszędzie gdzie potrzebujesz – nie musisz już się martwić, że sobie nie poradzisz z czyszczeniem lub z tym, że musisz stać w kolejce na myjnię stacjonarną.

Napisz do nas

5 + 6 =

CLEANFACTORY ul. 1 Maja 71-627 Szczecin

+48 501 091 473 - Piotr Woźniak

biuro@cleanfactory.szczecin.pl