Dzień dobry.
Poznaj naszą fabrykę czystości

Dlaczego warto nam zaufać? Po prostu profesjonalnie i skutecznie wykonamy usługi dla Ciebie, a Ty zaoszczędzisz swój czas!

CO ROBIMY?

Czyszczenie samochodów

Sprawiamy, że samochody błyszczą i pachną swieżością.

Czyszczenie powierzchni

Robimy porządki w Twoim domu, biurze lub magazynie.

Dbamy o ekologię

Nie marnujemy hektolitrów wody na czyszczenie.

MOBILNA MYJNIA PAROWA W SZCZECINIE CLEANFACTORY

Mobilna myjnia w Szczecinie i okolicach. Nie martw się o to, że musisz gdzieś jechać i czekać w kolejce! Nic z tych rzeczy!

Nasza mobilna myjnia dojedzie wszędzie, w każde miejsce i nie ma dla nas znaczenia czy prowadzisz firmę, pracujesz na drugą zmianę czy potrzebujesz wyczyścić coś z samego rana. Obsługujemy każdego klienta z dojazdem. Kompleksowe usługi w terenie to dla nas czysta przyjemność!

Zaplanuj swój dzień i umów się z nami na sprzątanie i nie trać już więcej czasu, szczególnie w kolejce do myjni stacjonarnych.

 

TWÓJ CENNY CZAS JEST DLA NAS BARDZO WAŻNY
Mobilna myjnia parowa w Szczecinie powstała z myślą o tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu, w momencie, gdy my czyścimy dla Ciebie brudny dywan, samochód lub biuro, Ty możesz w tym samym czasie odpocząć, wypić kawę lub załatwić sprawę!

Korzystamy z profesjonalnych i najlepszych narzędzi do czyszczenia. W naszej fabryce znajduje się wysokiej klasy myjnię parową firmy Optima. Korzystamy również ze sprzętu firmy Kärcher. Posiadamy agregat, więc nasi klienci nie muszą martwić się o dostęp do prądu, ponieważ możemy czyścić w miejscach gdzie prądu nie ma.

Fabrycznie czysto!

9

Z dojazdem do klienta w Szczecinie

W dzisiejszym świecie, czas to najważniejsza waluta. Wiemy, że nasi klienci nie chcą marnować tego czasu na stanie w kolejkach do myjni. Nie ma takiej potrzeby, bo CLEANFACTORY w Szczecinie dojazd ma wliczony w cenę usługi! Sprawdź to już teraz!

9

Kompleksowe sprzątanie

Potrafimy kompleksowo obsłużyć naszych klientów. Czyszcimy całe floty samochodów, przygotowujemy restauracje do sezonów, robimy porządki w firmach i biurach. Jeżeli potrzeba stałej opieki to jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie! Skontaktuj się z nami w celu omówienia ewentualnej współpracy!

9

Ekologicznie w Szczecinie

Łączymy się z ekologiczną społecznością w Szczecinie i okolicach. Nie marnujemy wody, bo wiemy, że jest ona darem natury. Używamy pary, która jest bardzo ekologiczna. Nie stosujemy nadmiernie złej chemii, która psuje naszą planetę. Jesteśmy EKO i jesteśmy z tego dumni!

Zużycie wody w litrach

Wykonane czyszczenia

Lata doświadczenia

Stałych klientów

“Co ma zostać, zostanie, a co ma zniknąć, zniknie. Czas rozwiąże wiele spraw, a to, czego nie rozwiąże czas, rozwiąże CLEANFACTORY!”

Napisz do nas

1 + 2 =

CLEANFACTORY ul. 1 Maja 71-627 Szczecin

+48 501 091 473 - Piotr Woźniak

biuro@cleanfactory.szczecin.pl