OZONOWANIE SZCZECIN

ZADZWOŃ I ZAMÓW USŁUGĘ: +48 501 091 473

W związku z zapytaniami naszych klientów i zapotrzebowaniem na rynku uruchomiliśmy usługę ozonowania.
Zapytaj o ozonowanie i pozbądź się wirusów!

 

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Dezynfekcja!

Ozonator skutecznie zabija wszelkie wirusy, bakterie oraz pleśnie. W obecnych czasach warto zadbać o bezpieczeństwo nie tylko dla siebie.

Ozonujemy pomieszczenia i samochody!

Nasz sprzęt bez problemu usunie wszelkiego rodzaju drobnoustroje z Twojego mieszkania lub samochodu. Średni czas ozonowania to 30 min na 100m3 powierzchni.

Darmowy dojazd w całym Szczecinie oraz w okoliczne miejscowości!

Nasi klienci na terenie Szczecina oraz w okolicznych miejscowościach takich jak Mierzyn, Przecław, Gryfino i inne mają dojazd w cenie usługi!

Usuwa brzydkie zapachy!

Ozonowanie pozwala usunąć brzydkie zapachy, które znajdują się w pomieszczeniu lub w samochodzie. Jeśli nie możesz sobie poradzić z usunięciem zapachów to zamów ozonowanie!

OZONOWANIE + CZYSZCZENIE ?

USŁUGA PREMIUM ZA DOBRĄ CENĘ!

CLEANFACTORY to profesjonalna myjnia ręczna w Szczecinie z dojazdem pod wskazany adres.
Mamy wszystko sprzęt, wodę i prąd.
Zamów ozonowanie wraz z czyszczeniem i uzyskaj ciekawe rabaty. 
Pozbądź się brzydkich zapachów, wirusów i pleśni. Pamiętaj, że dzięki temu Twoje pomieszczenia i samochody będą bezpieczniejsze. Obsługujemy także lokale usługowe, zadbaj o swoich klientów.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Rewelacja, bardzo dobrze wykonana usługa. Polecam.

PAWEŁ

Jestem bardzo zadowolona ze sprzątania samochodu z pewnością myjnia parowa jest dużo lepsza niż tradycyjna myjnia ręczna.

OLA

“Usługę prania tapicerki udało się umówić z dnia na dzień, akurat trafiłem w wolną lukę. Pan stawił się punktualnie, wyposażony w cały niezbędny, profesjonalny sprzęt. Atutem jest własny agregat, podczas gdy ciężko z dostępem do prądu, problem zostaje migiem rozwiązany. Usługa wykonana sumiennie za przyzwoitą cenę. Zdecydowanie polecam, osobiście na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy.”

MARCIN