WITAJ W STREFIE DLA PRACOWNIKÓW FIRMY DGS!

ZADZWOŃ I ZAMÓW USŁUGĘ: +48 501 091 473

CLEANFACTORY to mobilna myjnia parowa z dojazdem pod wskazany adres. Czyścimy absolutnie wszystko. Od samochodów przez dywany, podłogi, okna, a nawet łodzie i jachty! Jeżeli masz nietypową rzecz do wyczyszczenia to po prostu nas zapytaj, na pewno doradzimy i pomożemy.

SUMA KORZYŚCI

Zniżki i rabaty!

Dla pracowników firmy DGS przygotowaliśmy bogatą ofertę zniżek i rabatów, które pozwolą na jeszcze lepsze korzystanie z naszej mobilnej myjni parowej. Zapytaj w pracy o specjalny kod, który będzie kluczem do promocji. Rabaty pojawiają się też na monitorach w firmie DGS!

Dojazd pod wskazany adres!

Mobilna myjnia parowa z dojazdem w Szczecinie i okolicach za darmo! W cenie usługi masz zapewniony dojazd z naszym profesjonalnym sprzętem pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj, że nie musisz się martwić o media, bo wozimy ze sobą prąd i wodę, choć wody tracimy bardzo mało, bo wiemy jak ważna jest ekologia, dlatego czyścimy parą!

Nie tracisz czasu!

Możesz być w pracy, robić obiad lub po prostu odpoczywać. Nasza myjnia parowa z dojazdem do klienta ma ogromny atut. Nie musisz się martwić i czekać w długich kolejkach. Po prostu przyjeżdzamy i czyścimy to co potrzebujesz na miejscu. Według wcześniej ustalonego terminu.

Dbasz o ekologię!

Nasza myjnia jest ekologiczna, nie zużywamy ogromnej ilości wody w porównaniu do myjni stacjonarnych. Wiemy, że musimy dbać o naszą planetę, dlatego wybieramy czyszczenie parą. Ponadto nie zanieczyszczamy środowiska, posiadamy odpowiednią ekspertyzę środowiską.

PRACUJESZ W DGS? PYTAJ PRACODAWCĘ O KOD!

Instrukcja jak otrzymać zniżkę dla pracowników firmy DGS!

Wszystkie zniżki i rabaty dla pracowników firmy DGS są wyświetalne na monitorach w miejscu pracy. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z osobą odpowiedzialną za benefity w firmie DGS.

Luiza Tokarska
Mobile +48 501 748 758
ltok@dgs.com · www.dgs.pl

Pamiętej, jeśli czegoś co potrzebujesz wyczyścić nie ma na liście to śmiało pytaj lub możesz też sprawdzić nasz cennik.

Krok 1 Zapytaj w pracy o kod rabatowy na usługi myjni parowej. Krok 2 Zadzwoń pod nr +48 501 091 473 lub skontaktuj się poprzez maila, facebooka. Ustalimy szczegóły, podaj kod rabatowy, następnie ustalimy szczegóły oraz cenę. Krok 3 Czyszczenie we wskazanym terminie i radość z tego ze zabrudzone rzeczy wyglądają jak nowe!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

“USŁUGA PRANIA DYWANU MOJEGO SYNKA WYKONANA PERFEKCYJNIE! POLECAM!”

KASIA SZCZECIN DĄBIE

Szybko wykonana usługa prania dywanów oraz czyszczenia podłogi w mojej firmie, bardzo profesjonalny sprzęt. Na pewno będziemy cyklicznie zamawiać mobilną myjnię parową. Super pomysł

MICHAŁ JACKIEWICZ

“Pranie foteli otrzymanych po dziadkach, można powiedzieć, że są zabytkowe – no i pamiątkowe. Myjnia parowa wyczyściła nam fotele i wyglądają jak nowe i w dodatku w ogóle się nie uszkodziły! Dziękuję za pomoc!”

KONRAD W.